Szkolenie doskonalące

PILOT INCENTIVE TRAVEL


12-14.01.2023 

Warszawa

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzą eksperci i specjaliści branży MICE, od wielu lat organizujący i prowadzący imprezy typu incentive. Są to członkowie SITE Poland, czyli stowarzyszenia przedstawicieli branży turystyki incentive travel oraz SOIT, czyli Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel.

To duża wartość dodana tego szkolenia – spotkasz się z ludźmi, którzy nie tylko mają doświadczenie w branży, ale bardzo często są właścicielami biur, które specjalizują się w incentive travel. Zyskasz bezpośredni kontakt z osobami, z którymi później możesz współpracować.


Grażyna Grot-Duziak

MICE Expert - właściciel, Prezes Stowarzyszenia Site Polska, MICE Senior Associate, Weco-Travel

Od ponad czterdziestu lat w turystyce. Swoją wiedzą, doświadczeniem i czasem dzieli się z branżą MICE.

Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Współzałożycielka Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń w marcu 2020 r. a obecnie członkini Komisji Rewizyjnej w Radzie.

Bierze udział jako ekspert w dyskusjach branżowych i konferencjach w kraju i za granicą. Chętnie wspiera też młode kadry. 

Radosław Szafranowicz-Małozięć

Pilot wycieczek, międzynarodowy trener przewodnictwa turystycznego akredytowany przez World Federation of Tourist Guide Associations i European Federation of Tourist Guide Associations. 

Wykładowaca akademicki, autor podręczników dla kadr turystyki.

Pilot wycieczek specjalizujący się w Stanach Zjednoczonych i wyjazdach incentive. 

Właścieciel firmy szkoleniowej Kadry Turystyki, organizującej kursy i szkolenia dla pilotów wycieczek, rezydentów turystycznych i pracowników biur podróży.


Małgorzata Gulińska


Pilotem wycieczek zagranicznych jest od 35 lat. Od 25 lat zajmuje się podróżami "szytymi na miarę". Z pasji podróżowania zrodził się pomysł stworzenia własnej firmy.

I tak powstała Margot Travel, która cieszy się dużym uznaniem wśród powracających klientów a współpracujący piloci wycieczek rozwijają i doskonalą się w obszarze incentive travel.

Doświadczeniem, które zdobyła chce się dzielić z osobami, które planują związać swoją karierę z pilotowaniem wyjazdów typu incentive oraz z organizacją dużych wydarzeń i konferencji.  


Grażyna Woźniczka

Z wykształcenia filolog, kulturoznawca i latynoamerykanistka. Od 25 lat związana z turystyką, współwłaścicielka biura podróży Polka Travel oraz marki WOWland, mającą na celu promocję Polski regionalnej. Kreatorka podróży, ekspert podróży kulinarnych i winnych, znawca Ameryki Płd. Pilot wycieczek zagranicznych po Europie oraz krajach Ameryki Środkowej, Południowej i Afryki. Przez 25 lat poprowadziła setki podróży po kilkudziesięciu krajach na Świecie, z kolei w Polsce od wielu lat pokazuje Wrocław i Dolny Śląsk Francuzom, Hiszpanom czy Portugalczykom. Jej środowiskiem naturalnym są kraje Półwyspu Iberyjskiego, Francja, Ameryka Południowa, Afryka generalnie wszystko co związane z kulturą iberyjską i francuską. 

Marcin Lewandowski

W branży turystycznej pracuje od czasów liceum. Jest aktywnym podróżnikiem i entuzjastą przygód. Odwiedził ponad 60 krajów na pięciu kontynentach świata. Przez wiele lat pilotował i współorganizował egzotyczne wyjazdy trampingowe oraz incentive by w końcu założyć z żoną Agnieszką własne biuro Tour de Family, oferujące wyjazdy na całym świecie.

Przez ostatnie dziesięć lat organizuje największe w Polsce spotkania dla branży MICE i luxury travel - Meet The Bidder. Lubi dzielić się swoimi doświadczeniami podróżniczymi i wiedzą branżową, dlatego prowadzi pokazy podróżnicze, publikuje i pracuje jako nauczyciel akademicki i trener specjalizujący się z zakresu turystyki biznesowej.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Z wykształcenia magister ekonomii i etnologii, ma też licencjat z latynoamerykanistyki, dyplom psychologii motywacji, jest certyfikowanym coachem ICF. 

Ma 25-letnie doświadczenie w pilotowaniu grup po całym świecie. Przez wiele lat pracowała jako freelancerka dla biur podróży FIT i inventive. 

Od 14 lat związana z firmą Haxel, gdzie jest wiceprezesem i osobą odpowiedzialną za kreowanie programów wyjazdów motywacyjnych na wszystkich kontynentach. 

PROGRAM SZKOLENIA

1. Zagadnienia z obszaru imprez turystycznych typu incentive         

   Rynek incentive travel

   Pojęcia z obszaru incentive travel    

   Zakres odpowiedzialności osób zaangażowanych w 

   realizację imprez turystycznej typu incentive

   Aspekty prawne w zakresie pracy pilota incentive travel

2. Przygotowanie do realizacji imprez turystycznych typu incentive

    Dokumenty i materiały niezbędne do realizacji imprezy turystycznej typu 
    incentive

    Informacje na temat grupy docelowej oraz celu imprezy turystycznej typu  

    incentive

    Informacje organizacyjne i krajoznawcze dotyczące imprezy turystycznej

3. Realizacja imprez typu incentive

    Sytuacje nieprzewidziane i kryzysowe podczas imprezy turystycznej typu   

    incentive

    Zarządzanie czasem własnym i grup podczas imprezy turystycznej typu   

    incentive

    Komunikacja z uczestnikami imprezy turystycznej typu incentive

    Rozliczanie imprezy turystycznej typu incentive

4. Etyka w pracy pilota incentive travel oraz rozwój własnych kompetencji       

     zawodowych

    Dobre praktyki i standardy obowiązujące w pracy pilota incentive travel

    Możliwości rozwoju własnych kompetencji zawodowy

5. Panel grupowy, w czasie którego uczestnicy, pod okiem wykładowców,   

    omawiają przygotowane przez organizatorów case study związane z 

    pracą pilota incentive.

Jaka jest cena szkolenia?

 1399 zł/os.

W cenę wliczono:

udział w zajęciach zgodnych z programem,

bufet kawowy,

3 obiady,

dyplom ukończenia kursu.

  Zapisy trwają do momentu skompletowania grupy. 

  Decyduje kolejność zgłoszeń i ich akceptacji przez Organizatora.

  Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. 

  Wartość dodana:

  Osoby, które w ocenie prowadzących najlepiej zaprezentują się w panelu grupowym oraz otrzymają najlepsze recenzje od wykładowców, zostaną zaproszone na rozmowę o pracę do 3 agencji Incentive Travel w ciągu miesiąca od dnia zakończenia szkolenia.

  Poznaj

  ORGANIZATORZY SZKOLENIA


  Stowarzyszenie SITE Poland zrzesza przedstawicieli branży turystyki biznesowej w Polsce w ramach globalnej organizacji non-profit. Jest również niekomercyjnym partnerem branżowym, i reprezentantem przedstawicieli tej branży z Europy, gdzie nie powstały jeszcze oddziały lokalne SITE. SITE Poland skupia w jednym miejscu profesjonalistów z różnych dziedzin, którzy wspólnie pracują na jakość branży incentive travel, dbając o jej rozwój i profesjonalizację.

  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów branży incentive travel. Działamy na polskim rynku od 2009 roku.

  SOIT zrzesza aktualnie 29 członków zwyczajnych reprezentujących 23 profesjonalne agencje incentive travel. Naszym celem jest propagowanie incentive travel jako silnego i efektywnego narzędzia biznesowego. Poprzez integrację środowiska i reprezentowanie jego interesów SOIT buduje dobre imię i wizerunek branży. Szerzymy wiedzę, podnosimy kompetencje, wyznaczamy i promujemy wysokie standardy realizowanych projektów incentive travel.

  Kadry Turystyki to firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w branży turystycznej. Organizuje i prowadzi kursy i szkolenia turystyczne oraz rekrutacje pracowników w branży turystycznej. Współpracuje z dużymi touroperatorami, jak i mniejszymi biurami, kształcąc kadry turystyki.

  .